Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy - kompleksowe naprawy powypadkowe

Kompleksowe naprawy blacharskie i lakiernicze

Nasz serwis specjalizuje się w kompleksowych naprawach blacharskich. Oferujemy przeprowadzenie wszelkiego rodzaju prac blacharskich i lakierniczych. Wykonujemy zarówno mniejsze prace dotyczące poszczególnych elementów blacharskich jak i kompleksowe naprawy powypadkowe.

Naprawy powypadkowe

Naszym klientom oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe, na które składa się naprawa oraz lakierowanie wielu różnych elementów, jak maska, zderzaki, drzwi, słupki i inne. Poważniejsze naprawy blacharskie wykonujemy z zastosowaniem ramy naprawczej. Dla przywrócenia elementów blacharskich oraz lakieru do stanu sprzed wypadku korzystamy z urządzeń pomiarowych a także lakierniczej kabiny bezpyłowej.

Serwis blacharsko-lakierniczy - kompleksowe naprawy powypadkowe
Serwis blacharsko-lakierniczy - kompleksowe naprawy powypadkowe

Blacharskie naprawy powypadkowe z ubezbieczenia OC

W naszym serwisie wykonujemy powypadkowe naprawy blacharskie zarówno w rozliczeniu kosztorysowym jak i bezgotówkowym. Dzięki temu możemy zaproponować klientowi uproszczone formalności, zapewniając jednocześnie opiekę prawną i techniczną wraz z rzeczoznawcą, ta także najwyższą jakość prowadzonych napraw blacharskich i lakierniczych.

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Galeria